سپتامبر 14, 2021
اخذ ویزای شینگن از شیراز

اخذ ویزای شینگن از شیراز

روش های اخذ ویزای شینگن از شیراز

اخذ ویزای شینگن از شیراز چگونه است؟ چه راه هایی برای گرفتن ویزای شینگین باید برویم؟ برای اطلاع از نحوه گرفتن اخذ ویزا شینگن می توانید به دفاتر آژانس های هواپیمایی و مسافرتی در شیراز که در لیست زری ثبت شده است مراجعه کنید.

اخذ ویزای شینگن از شیراز

ردیفنام آژانسنشانیشماره تماس
1آژانس مسافرتی خورشید جهانشیراز، خیابان هفت تیر (۲۰متری سینما سعدی)، نبش هدایت غربی07132308080

اخذ ویزای شینگن از شیراز

در این لیست به اطلاعاتی نظیر آدرس و شماره تماس آژانس های گردشگری و مسافرتی پرداخته ایم که برای گرفتن ویزای شینگن به ارائه خدمات می پردازند. بای کسب اطلاعا بیشتر می توانید با شماره های درج شده در لیست تماس بگیرید.

اخذ ویزای شینگن از شیراز

شینگن چیست؟

شینگن به مجموعه کشورهای اروپایی گفته می‌شود که تحت پیمانی با همین نام، قوانین یکپارچه‌ای در راستای فعالیت‌ها و مقررات مرزی و مسافرتی خود، وضع کرده‌اند. به سبب همین پیمان، تمامی مردم کشورهای خارج از این اتحادیه، جهت سفر و اقامت در این مناطق، موظف به اخذ مجوز ورود و روادیدی جامع و واحد موسوم به «ویزای شینگن» (Schengen Visa) هستند.

نکات مهم جهت گرفتن تورهای اروپایی گردشگری چیست؟

در مرحله اول مدارک خود جهت واجد شرایط بودن اخد ویزای شینگن از شیراز را با کارشناس تورهای اروپایی بررسی می کنید. فرم سفر را پر کرده و فرم های تقضای خود را ارسال می کنید.

در مرحله بعد تکمیل مدارک موردنیاز جهت درخواست ثبت نام تورهای اروپایی،  ارائه مدارک شغلی چه مشاغلی دولتی چه خصوصی و یا گواهی اشتغال به تحصیل. و ارائه مدارک بانکی و مالی سه ماه اخیر.ارائه مدارک سند ملکی.

و سایر مدارک:

  • اصل گذرنامه با حداقل ۶ ماه اعتبار همراه با اصل گذرنامه های گذشته
  • ۴ قطعه عکس ۳.۵*۴.۵ (جدید/ رنگی/تمام رخ با زمینه روشن)
  • اصل شناسنامه ها
  • اصل سند ازدواج

نحوه اخذ ویزای دبی از شیراز چیست؟ برای مطالعه به لینک درج شده مراجعه کنید.

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *